fbpx
Advertisement

גלה את השעון החכם המודד את חום הגוף שלך ומטפל בבריאותך בצורה משולבת עם עיצוב מתוחכם ואלגנטי.

⭐⭐⭐⭐⭐ אפריל, 2020, הלן פישר

בעידן זה הבריאות שלנו היא הדבר החשוב ביותר שיש לנו, חום, שיעול, כאב ראש, אי נוחות גופנית כללית… אלו חלק מהתופעות שיכולות להפוך את חיינו לבלתי נסבלים. במהלך תקופה זו בה אנו נמצאים אחת העדיפויות לשיפור חיי היום יום שלו היא לגרום לעצמנו להרגיש טוב (בגוף ובנפש). לא ניתן לטפל בתודעה על ידי טכנולוגיה (לפחות עדיין לא), אך ניתן לטפל בה על ידי הרווחה הגופנית שלך. גופך מדבר, ולהיות קשוב לצרכיו חיוני לניהול חיים בריאים. האם זה לא יהיה נהדר להיות בעל שעון המשגיח על בריאותך בצורה אינטגרלית? 

 

אלגנטיות ובריאות בשעון יחיד

מהם ההרגלים השכיחים לחיים בריאים? תזונה בריאה ומאוזנת, פעילות גופנית סדירה, הימנעות מימים ארוכים בישיבה והימנעות מדברים שליליים כמו טבק שרק משמשים לפגיעה בנו. אלה טיפים קטנים שיכולים לעזור לנו להישאר בריאים, אך איך נוכל להיות בטוחים שאנחנו עושים את הדבר הנכון?

Smartwatch Vida הוא שעון אלגנטי הנועד להשגיח על בריאותך. ישנם דגמים רבים בשוק שמבטיחים לטפל בך, אך אף אחד לא דומה לשעון הזה. מכירים מכשיר עם גימור כה אלגנטי שיכול גם את חום גופכם? כן, שמעתם נכון! ל- Smartwatch Vida מדחום מובנה עדכני, כך שתוכלו להימנע ממחלות הקשורות לחום.

פיקוח על בריאות וחום גוף באמצעות Smartwatch Vida.

הרעיון של שעונים חכמים נוצר עם הרעיון להפוך לאחד האביזרים השימושיים ביותר כדי להתעדכן בהתראות שאתה מקבל בכל עת. ובכן, המומחים צדקו! שעונים חכמים יכולים בקלות להפוך לכלי הטוב ביותר בכל מה שקשור לשמירה על בריאותך.

מה הופך את Smartwatch Vida לכזה מיוחד כף שהוא יכול למעשה לעזור לך לשמור על עצמך? מלבד הפונקציות הבסיסיות של צמידי כושר רגילים (מוניטור שינה, מונה צעד, התאמה לסוגי ספורט שונים …), ל- Smartwatch Vida מדחום משולב, אלקטרוקרדיוגרמה (אק»ג) ומוניטור חמצן בדם. ההתקדמות הרפואית האחרונה בשעון האישי שלך!

השגיח על בריאותך בעזרת שעון זה

שעון זה של המאה ה -21 הוא כבר לא סתם שעון. זהו כעת מחשב רב עוצמה המחובר לגופנו, מלא בחיישנים ומסוגל לבצע מספר אינסופי של משימות מורכבות. Smartwatch Vida נשאר בקשר ישיר עם גוף האדם 24 שעות ביממה. זו הסיבה שאנשי מקצוע רבים כל כך המליצו עליו כמכשיר הטוב ביותר למעקב על בריאותך.

חום גוף גבוהה הוא אזעקה שמתרחשת בגופנו כדי לאותת לנו כשמשהו לא בסדר. היכולת למדוד את מה שמכונה חום (עשיריות חום) יכול להוביל אותנו לכוננות גבוהה כדי למנוע מחלות נוספות, כמו הצטננות, שפעת, או אפילו זיהומים מסוכנים בהרבה. Smartwatch Vida עוקב אחר בריאותך כך שתדע תמיד כיצד להילחם במחלות הללו.

שעון לבריאותך במרחק תפיסה

השעון כולל מד דופק: Smartwatch Vida מסוגל לפקח על הדופק שלנו ולהתריע כאשר הוא מגלה בעיות. ישנם אינספור מקרים של משתמשים שיש שמודים לשעון החכם שלהם על כך שהציל את חייהם. אחת הדוגמאות המשמעותיות ביותר היא אדם לאב האוסטרלי בן 24, שהחל לקבל התראות משעונו בזמן שישן. השעון שלח לו אזהרות כי קצב הלב במנוחה הואץ ל -130-140 פעימות בדקה, יותר מפי שניים מהקצב הרגיל. הוא פנה לחדר המיון והצליח להימנע מהתקף לב.

אלקטרוקרדיוגרפיה מודרנית (אק»ג): זוהי פונקציה שמתחילה להיות זמינה בכמה שעונים חכמים ומעודכנים כמו Apple Watch או Smartwatch Vida. היא מציעה ניטור מדויק יותר של דופק, פעימות לב וקפיצות בפעילות הלב, נתונים אשר מועילים מאוד לגילוי בעיות לב אפשריות.

 

מכירה לזמן מוגבל
50% הנחה רק במהלך תקופת ההשקה בקישור זה.
קנה את זה עכשיו! מכירה לזמן מוגבל

 

גלה איך זה עובד!

השעון ששולט בהכל!

Watch הוא השעון הדואג לבריאותך. תמיד מוכן, תמיד ערני. השילוב של הטכנולוגיה העדכנית ביותר עם עיצוב אלגנטי הופך שעון זה למצטיין מסוגו בעולם הרפואה. יותר ממחצית האוכלוסייה יכלה להימנע מפחדים או מביקורים אצל הרופא עם שעון כמו Smartwatch Vida על פרק כף היד.

חלק מהאלמנטים ש- Smartwatch Vida כוללים הם תכונות מובילות כמו ניטור לחץ דם או רווי חמצן בדם. זהו פיצ’ר חדש לחלוטין שצץ בחודשים האחרונים. אך ללא ספק המאפיין הייחודי ביותר של Smartwatch Vida הוא המדחום החדיש ביותר שלו. האם אי פעם אתה מוצא את עצמך תוהה אם אי הנוחות שיש לך נובעת ממחלה? Smartwatch Vida הוא השעון שאתה צריך!

מונה צעד, מונה קלוריות, מונה לחץ דם … הוא מפקח על התרגיל שאנחנו מבצעים ומעניק לנו עצות לשיפור. הוא בן זוגנו והמטפל היומיומי שלנו המטפל בנו. הוא הפך להיות סטנדרט לשעונים חכמים ומכשירי כושר אחרים הדומים לו. הוא סופר את הצעדים שהלכנו לאורך הזמן ועוקב אחר היעדים היומיים שלנו.

 

 Smartwatch Vida הוא הבחירה הטובה ביותר בשוק

יתרונות מרכזיים

  1. השעון שדואג לבריאותך: מד חום, קצב לב, אק»ג
  2. הוא מודד את לחץ הדם ורווית החמצן בדם כך שאתה תמיד מוכן.
  3. יש לו מונה פעילות מובנה (קלוריות, צעדים, מתעד את ההתקדמות שלך)
  4. מקבל התראות לשיחות והודעות בכדי להשאיר אותך מחובר

איך אתה כול לרכוש אותו בספרד?

אתה יכול לבצע את ההזמנה שלך באופן מקוון דרך האתר הרשמי בספרד כך שיישלח לביתך.

רק במהלך תקופת ההשקה מציעה החברה הנחה בלעדית למוצר באמצעות קישור זה. ואם לא די בכך, הם מציעים גם הנחה לרכישות בכמויות גדולות.

מכירה לזמן מוגב

מכירה לזמן מוגבל
50% הנחה רק במהלך תקופת ההשקה בקישור זה.

קנה את זה עכשיו! מכירה לזמן מוגבל