fbpx
Advertisement

מחפשים פתרון יעיל לכאבי צוואר וגב?

האם אתם סובלים מכאבים או אי נוחות בצוואר ובגב העליון? האם אתם מרגישים לעיתים קרובות שאתם זקוקים לעיסוי במטרה להקל על הכאבים והדיכאון, אך אין לכם זמן או כסף לבזבז על פיזיותרפיה? כמעט כולם סובלים מכאבים באזור הצוואר והגב בשלב מסוים בחייהם. זו בעיה נפוצה מאוד בקרב צעירים ומבוגרים כאחד. כל הסימפטומים הללו משפיעים על היום שלכם. ניתן לייחס עייפות מתמדת, כאבי ראש וכאבי גוף, מצב רוח רע וביצועים נמוכים למתח פתאומי בצוואר ובגב העליון. מתוך כך, עלינו להיזהר במיוחד וליישם רק את הפתרונות והטיפולים הטובים ביותר באזורים אלו.

כאבים בחוליות הצוואר אף קשורים ללחץ, לתנוחה לקויה מול מכשירים אלקטרוניים ולעודף משקל. עבור נשים, זה יכול אפילו להופיע כתוצאה מבחירה לא טובה של חזייה. אולם ישנו פתרון פשוט, על מנת להקל על כאבים ולהרפות את אזור הצוואר.

אילו תנוחות גורמות לכאב הגדול ביותר בצוואר?

ישנן מספר תנוחות שכיחות הגורמות לכאבי צוואר, שעלולים בסופו של דבר להפוך לבעיה קשה. כדי למנוע כאבי צוואר וגב, חשוב לזהות תנוחות העלולות לגרום לכך ולהתחיל להימנע מהם.

על מנת להפוך את הבעיות הללו לנחלת העבר, נעשתה עבודה רבה בטכנולוגיות, פתרונות ומכשירים שונים שישפרו ויקלו על כל המכאובים הללו.

לאחר שעות רבות של בדיקות, התוצאות הטובות ביותר שזיהינו מגיעות מהמכשיר שאנו מציגים לכם כאן: ה-«ELECTROMAGNETIC PULSE MASSAGER« (המעסה החשמלי אלקטרומגנטי). טכנולוגיית האולטראסאונד בשילוב גירוי חום ו זרם אלקטרומגנטי משיגים את התוצאות הטובות ביותר.

ה-«ELECTRO-MAGNETIC PULSE MASSAGER» נמצא כאן במטרה להקל ולהפחית כמה שיותר כאב בשבילכם

בעזרת מכשיר ההרגעה «Neck Spa» תוכלו ליהנות מחוויה מרגיעה שתרגיע את שריריכם ותקל על כאבי צוואר וגב מעצבנים.

זה עובד על בסיס אולטרסאונד בשילוב מיני גירויים חשמליים וחימום אינפרא אדום.

ה-«NeckSpa» זכה לפופולריות רבה בקרב אנשים הסובלים מכאבי צוואר וגב, שכן הוא אידיאלי ויעיל להרגעת אזורים ספציפיים אלו.

ההרכבה והשימוש בו כל כך פשוטים שכל אחד יכול לעשות זאת. הוא מופעל על ידי 2 סוללות AAA המאפשרות לכם להשתמש בו עד 7 שעות ללא בעיות סוללה. אם אין לכם הרבה זמן פנוי, זו גם דרך לחסוך זמן וכסף בביקורים אצל הפיזיותרפיסט, מכיוון שאתם יכולים לטפל בבעיה בעצמכם בבית. בנוסף, הוא כולל 6 מצבים שונים ו-16 הגדרות חוזק שיתאימו לצרכים האישיים שלכם. זה אידיאלי למאבק בלחץ היומיומי שרוב האוכלוסייה סובלת ממנו. זה מרגיע את עמוד השדרה הצווארי, מבלי לגרום למתח בשרירים. החבילה שתשלח לביתך כוללת מכשיר «NeckSpa«, כמו גם שני רפידות עיסוי וכבל חיבור.

יתרונות עיקריים

✔️ זה מרגיע את עמוד השדרה האנכי שלכם, כך שהוא מקל על כאבים ומאפשר לכם להתמודד עם שגרת היומיום שלכם עם יותר אנרגיה וכוח.

✔️ משחרר מתח שרירים, ומאפשר הרפיה באזור הפגוע והנאה מאימון גופני ללא סיבוכים, כאבים או אי נוחות.

✔️ הוא נלחם במתח יומיומי ובכך משפר את מצב הרוח כמו גם את הביצועים של האדם שמשתמש בו וגורם לתחושת רגיעה נעימה. מושלם לשיפור המנוחה היומית שלכם.

✔️ למכשיר יש פונקציה לעיסוי חשמלי להרפיית הצוואר, תוך פתרון למתח שנוצר בגלל, למשל, בילוי שעות רבות בעבודה מול המחשב והסתכלות מטה לאורך תקופות ארוכות על מסכי הטלפון.

איך וכיצד תוכלו לקנות את זה?

מכירה מוגבלת
50% הנחה רק במהלך תקופת ההשקה דרך קישור זה. קנו את זה עכשיו! מכירה מוגבלת.