fbpx
Advertisement

כיצד להפחית את כאבי ופציעות הברכיים, להשיג חוזק ויציבות, ולהגביר את הביצועים והאושר שלכם מבלי להזדקק לתרופות או ניתוחים!


נכתב על ידי נטלי בראון | דצמבר 2019  

לאורך חייכם, תלכו כ-108,000 קילומטרים. זה מרחק עצום שמייגע ללכת אם לא נוח לכם. איך אתם אמורים לבצע את העבודה שלכם, לטפל במשפחה שלכם, או לבצע סידורים אם אתם חווים כאבי רגליים או גב? אנחנו סומכים על הרגליים לכל דבר. לכן, החלטנו למצוא פתרון לבעיות נפוצות בכף הרגל, ואנחנו מאמינים שמצאנו את הפתרון…

סיכום המאמר: אחד מכל ארבעה אנשים חווה כאבי רגליים, אך בזכות Acusole הבא בגודל שמתאים לכל רגל, המספר הזה עשוי כעת סוף סוף לרדת. מדרסים אלו משתמשים במגנטים המיושמים ישירות בסולית הסיליקון הרכה והנוחה כדי לעסות את כפות הרגליים ולהגדיל את זרימת הדם בזמן שאתם יוצאים לטייל או מבצעים את המשימות היומיומיות שלכם. לחצו כאן בכדי לקבל אותם ב-50% הנחה…

הליכה עם כאבים בכפות הרגליים היא ככל הנראה אחת התחושות הגרועות ביותר שיש. האם יכולה להיות דרך אחרת?

התאוששות והבראה בכל צעד

לאחר שטיפלנו בבעיה ממקור ראשון, הצוות שלנו התחיל לנסות למצוא מוצר שימנע בעיה זו ולא שיטפל בה. נטילת תרופות היא רק מיסוך התסמינים – דבר שעלול להיות לא בריא ואף מסוכן. כשמצאנו את Acusole ידענו שאנחנו בכיוון הנכון. לא רק שהמדרס המגנטי עשוי הסיליקון הזה עובד אצל גברים ואצל נשים כאחד, אלא הוא גם נלחם במגוון בעיות בריאות נוספות.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשים את זה בנעליים ולהתחיל ללכת. גילינו שהתוצאות דיברו בעד עצמן.

כיצד Acusole עובד?

באמצעות גומי סיליקון עמיד וקשיח יחד עם ננו-טכנולוגיה מגנטית, Acusole עובד על ידי מתן בסיס נוח ובטוח לרגליים שלכם. על אף שאתם דורכים עליהם כל היום, במדרסים ישנם מספיק שכבות ריפוד על מנת להיאבק בהשפעה שיש לריצוף קשה על הרגליים. עם זאת, זה לא כל מה שהם יכולים לעשות. בבדיקה מעמיקה יותר, מצאנו כי לחלקים המורמים של המדרסים יש אפקט עיסוי. כשאתם הולכים רגליכם מקבלות עיסוי כפות רגליים מענג אשר יגרום לכם רק לרצות להמשיך ללכת!

מה שכן, לאחר שבחנו את מדרסים האלה במשך שבעה ימים, שמנו לב לדברים הבאים יתרונות:

 • ✔️ זרימת דם טובה יותר 
 • ✔️ טמפרטורה נוחה – Acusole מווסת את טמפרטורת כפות הרגליים שלכם במטרה למנוע
 •  חמימות מוגזמת או קרירות מעצבנת
 • ✔️ לא עוד ריח נוראי ברגליים – אפילו מוצרים ריחניים בשוק לא מגיעים לרמת ההשפעה  החיוביתוהטבעית ש-Acusole מסוגלת להפיק 

«התחלתי ללבוש את Acusole רק כמה דקות וכבר אני מרגיש כיצד המתח שבכתפי יורד, זה ממש לא ייאמן!»

למי Acusole עשוי להועיל?

אם אתם עומדים על הרגליים כל היום, בטח יש לכם חלק הוגן של מרחק הליכה כל שבוע. אתם בטח גם לוקחים תרופות נגד כאבים או משרים את הרגליים במים חמים כשאתם חוזרים הביתה. אם כך, אתם מועמדים בראש הרשימה לאנשים שצריכים את Acusole. כל מי שמבלה זמן רב על הרגליים, סובל מכאבי רגליים, בעל זרימת דם ירודה או עלול לפתח ריח רגליים נוראי ועשוי לקבל הרבה בחזרה, כולל הבראה, בזכות Acusole .יותר מכך, ניתן אף להכניס את המדרסים כמעט לכל זוג נעליים – מה שהופך אותם לרב-תכליתיים להחלפה.

מידה אחת מתאימה לכולם

אחד התכונות החדשניות והבלתי צפויות של מדרסים אלו היא שהם מתאימים לכל גודל כף רגל או נעל. פשוט חיתכו אותם לאורך הקווים הנמשכים על חומר הסיליקון וודאו שהם ישתלבו בזוג הנעליים האהוב עליכם. זה באמת לא יכול להיות יותר קל מזה…

היתרונות של Acusole

מהניסיון והלקוחות המאושרים שלנו, אספנו להלן כמה מהיתרונות הרבים של Acusole:

 • ✔️ משפר את זרימת הדם
  ✔️ מונע ריחות מפריעי
  ✔️ מפחית כאבים ואי נוחות
  ✔️ סיליקון בטכנולוגיית ננו מגנטית 

«לא עשיתי ריצה קלה במשך עשר שנים, אבל עכשיו אני שוב במשחק.»

עדכון

ברגע שסקרנו את Acusole ופרסמנו את המאמר הזה, נציגיהם פנו אלינו בכדי להציע לקוראינו הצעה מיוחדת. לא רק שנוכל להציע לכם Acusole עם הנחה של 50%, אלא גם נוכל להעניק לכם הנחות משלוח ברחבי העולם והנחות מרובות רכישה.

הנחה גלובלית זמינה כעת!

זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות ענייני, בלוג או עדכון הגנה על הצרכנים. אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי על ידי הרופא האישי שלך. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין כתוצאה מכל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. מנהל המזון והתרופות האמריקני לא העריך את ההצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי תמצא את האתר שלנו כמועיל. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לפיכך, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרתם.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה/אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן רופף מסיפור אמיתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא רק: הסיפור, התמונות וההערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה עבור חלקן, ואסור לפרש תוצאות שתוכלו להשיג באותה שגרה. אני מבינ/ה שאתר זה מיועד להמחשה בלבד לגבי מה ניתן להשגה משימוש במוצרים אלו/אלה, וכי אין לקחת את הסיפור המובא לעיל פשוטו כמשמעו.